PRO VAŠI UBYTOVNU NEBO BYTOVÝ DŮM

Profesionální pračka s mincovníkem SPC10

Profesionální mincovníková pračka SPC10 nabízí řešení praní v malých hotelích, hostelích, ubytovnách, kolejích, bytových domech apod. a představuje nejlepší poměr pořizovací ceny zařízení k požadovanému výkonu a užitné hodnotě stroje.

Pračka je vybavena elektrickými topnými tělesy, může tedy pracovat s připojením jak studené a teplé vody tak i pouze s připojením vody studené a pračka si sama vodu nahřeje na požadovanou teplotu dle zvoleného programu. Jednoduché intuitivní ovládání pomocí tlačítek s piktogramy nabízí zákazníkům k použití 6 základních programů, které v případě potřeby mohou upraveny ve třech modifikacích A,B,C.  Pračka může být vybavena systémem pro automatické   dávkování tekutých pracích detergentů pomocí dvou nebo tří dávkovacích čerpadel. Pračka je vybavena vestavěným mincovníkem. Elektronický mincovník pračky umožní nastavit jakoukoliv cenu, kterou lze uhradit mincemi 10,20,50 Kč nebo 0,2 €, 0,5 €, 1€, 2€, případně žetonem, jehož hodnotu si můžete zvolit.  Prací cyklus trvá dle zvoleného programu cca 38 minut.

Speciální patentovaný systém vyvažování umožní naplnit pračku i menším množstvím prádla bez nebezpečí vibrací a nepříznivého vlivu na ložiska stroje. Maximální zatížitelnost pračky je 10kg ale v praxi spíše záleží na objemu prádla, které se vejde do bubnu o objemu 97 litrů. Pračku se doporučuje nepřeplňovat, protože jinak se prádlo v bubnu během praní nepohybuje a nelze zaručit požadovaný výsledek vyprání a vymáchání.